Logo

účast na Linux Presentation Day

OpenAlt se účastní Linux Presentation Day 2019, tedy dne představování linuxu. O Linuxu a Open source software i hardware si pravidelně povídáme na srazech. Každý rok také pořádáme konferenci OpenAlt. Kontaktní osobou pro tuto událost je Jozef Mlích (email jozef.mlich (uzenáč) openalt org). Prosím kontaktujte nás pokud chcete popořit ogranizování této události (například jako dobrovlník, sponzor nebo reklamou).

Co je Linux Presentation Day (LPD)

Je to celoevropská událost pro lidi, kteří neznají linux, ale rádi by se s ním seznámili. Ukážeme vám různé verze Linuxu v každodeních situacích. Budete si to moci sami vyzkoušet. Cílem téhle události je pomoci návštěvníkům odpovědět na otázky proč by měli používat Linux v budoucnosti (jako náhradu nebo doplněk za Windows). Ti kdo si budou chtít Linux vyzkoušet na vlastním počítači i po skončení LPD mohou zadarmo příjit na sraz OpenAltu (každý třetí pátek v měsíci).

O OpenAltu

OpenAlt je zájmový spolek, který se schází jednou mesíčně. Na těchto schůzkách si povídáme o Linuxu, děláme technickou podporu pro praktické problémy a pijeme pivo (-; Vítáni jsou všichni a i to nečlenové. Více informací o našich aktivitách naleznete na naší webové stránce https://www.openalt.org/